Střelectví v roce 2013 + anketa

Rok se nám blíží pomalu ke konci a je čas na malou rekapitulaci a poděkování. Fóru Střelectví stále přibývají noví návštěvníci a uživatelé, z čehož máme radost. Je také vidět, že cesta která byla zvolena je správná. Vsadili jsme na to, že necheme být sociální sítí, ale odborným fórem, kde každý najde svoji informaci bez nechtěných poznámek a výkřiků.

Jako příklad může posloužit moje osobní zkušenost v jiné problematice. Nedávno jsem si vlastní vinou poškodil lak u auta a hledal jsem radu jak se šrámu zbavit, bohužel jsem to po čase vzdal. Rádoby vtipných odpovědí typu: „Vem si šroubovák a znič si auto ještě víc“, jsou plná fóra. To je velmi zjednodušeně napsáno, protože kreativita některých lidí v popisu nesmyslů je obdivuhodná. Jsem rád, že moderované diskuse na Střelectví tyto „informace“ eliminují a pokud chce například někdo začít přebíjet, najde si co potřebuje. Zásluhu na tom nepochybně nesou zkušení moderátoři, kteří jsou v mnoha věcech neústupní a striktní, pro někoho možná až příliš, ale má to svůj význam. Díky za jejich čas a úsilí.

Máme také radost, že se sem jako uživatelé pravidelně vracíte a těch, kteří se sem vrací jsou už více jak tři čtvrtiny. Bezesporu tak lze mluvit o zdravé komunitě, která jen potvrzuje, že mezi střelci jsou vesměs sympatičtí a rozumní lidé. Tímto děkuji vám všem, kteří nám do diskuzí přispíváte hodnotnými příspěvky nebo třeba jen využíváte burzu, která je jistě jedna z nejspecializovanějších u nás.

V tomto roce bylo také Střelectví přesunuto na svůj vlastní server na páteřní síti, navýšili jsme kapacitu paměti a pořád se snažíme, aby to prostě dobře fungovalo. Aby se vám ve vláknech například dobře hledalo, nainstalovali jsme vám letos nový a modernější systém vyhledávání. S tím vším jsou také spojené náklady na provoz, které hradíme převážně z reklamy a vlastní kapsy. Chápeme, že pro někoho může být reklama nepříjemná, ale jinak to prozatím nejde. Chtěli jsme se vás proto zeptat jestli uvítáte, když  vám umožníme dobrovolně za malý poplatek se zbavit reklamy a nám tím přispět na provoz serveru. Díky za váš názor a odpovědi.

Pokud by bylo možné vybrat si variantu, zda platit za Střelectví bez reklam, jaká je pro vás zajímavá?

  • Raději zadarmo s reklamou (60%, 33 Hlasů)
  • Do 20 Kč měsíčně bez reklamy (24%, 13 Hlasů)
  • Dobrovolný příspěvek (24%, 13 Hlasů)

Počet hlasujících:55

Nahrávání ... Nahrávání ...
Be Sociable, Share!
Označeno v Anketa

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*