Slaví kamarád narozeniny? Dejte mu pořádný military zážitek!

BVP

Často řešíte, co originálního věnovat jako dárek k narozeninám někomu z kamarádů, kdo je stejně „postižený“ zálibou ve zbraních a military? Jestli už mu ve skříni visí košile a bundy všech odstínů zelené a za jeho výzbroj by se nemusel stydět ani příslušník US army, je čas ho podarovat nějakým skutečným zážitkem, kdy si vyzkouší, zač je toho loket. Všechny zážitky, které vám představíme, si můžete objednat v zážitkové agentuře ESENNCE.cz.

Povolávák“

Haló haló, co se stalo, co se mi dnes přihodilo. Nechci věřit svýmu zraku, přišel dopis od vojáků. Nemáš šanci ani za mák, když ti přijde povolávák…“ zpívá v jednom ze svých hitů proslulá česká kapela Visací zámek. Kdo nezažil na vlastní kůži, nepochopí. A proto buďte velkorysí a dopřejte mladším ročníkům, co nemuseli narukovat, zážitek, který jim to vynahradí – vojenský výcvik jako za starých časů. Jak bude výcvik tvrdý, záleží pouze na tom, jakou nohou vstane velitel. Součástí zážitku je také projížďka BVP, o které si přečtěte dál.

Legendární dvojka

BVP a Kalašnikov. Dva legendární válečné vynálezy SSSR si nyní můžete vyzkoušet oba. BVP neboli bojové vozidlo pěchoty je obrněný pásový vůz, který pojme až 13 osob. Jeho výhodou je vysoká pohyblivost a pořádná palebná síla. Zjistěte, jaké to je být výsadkářem jedoucím v BVP. Navíc jako bonus dostane obdarovaný možnost zastřílet si z AK-47, asi nejznámější útočné pušky na světě, známé jako Kalašnikov (podle autora pušky Michaila Kalašnikova).

S.W.A.T. na vlastní kůži

Americké speciální jednotky S.W.A.T známe z akčních filmů. Parta nejlépe vycvičených vojáků na světě je povolávána, když je nejhůř. Jaké je to ale ve skutečnosti? Jak výcvik u zvláštní jednotky probíhá, je možné zažít při speciálním zážitku SWAT výcvik. Při taktickém osvobození rukojmích nebo při akční drogové razii účastníci zjistí, jak je důležitá spolupráce a kooperace a co všechno člověk dokáže pod vlivem adrenalinu a strhující atmosféry.

Foto: Zážitková agentura ESENNCE.cz

Be Sociable, Share!
Označeno v PR články, Vojenství, Zábava

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*