Military hodinky Wenger Commando mají co nabídnout

Populární a osvědčená řada Wenger Commando představuje pánské armádní hodinky, vzešlé z mnohasetletých zkušeností země hodinářství zaslíbené – Švýcarska.

Jelikož nabízí značné spektrum modelů, jen vzácně se stane, že nenajdete to, co hledáte: Wenger Commando nejsou jen masivní, bytelné hodinky, ale i lehčí elegantní či vysloveně sportovní modely. Některé modely Wengerů jsouvěnovány extrémním závodům a poznáte je dle znaku na dýnku hodinek. Všechny konkrétní modely mají jedno společné – jakožto „nezničitelné“ hodinky skvěle poslouží (nejen) dobrodružným povahám, které na nějaký ten šrám či škrábanec nehledí.

Wenger Commando Black jsou velmi kontrastní černobílou záležitostí. Díky tomu – a samozřejmě taktéž díky výrazně luminiscenčním ručičkám – jsou „čitelné“ za libovolných podmínek. Disponují minerálním sklíčkem se safírovou vrstvou a silikonovým řemínkem. Hodinky mají datumovku a ručičkový ciferník. Pohání je strojek Ronda 517-1 a teoreticky se s nimi bezpečně potopíte až 100 mhluboko.

Wenger Commando Day Date jsou jakousi elegantnější variantou modelu Wenger Commando Black a kombinují ostře kontrastní ciferník (ručičky opět výrazně luminiscenční) s módním, koženým, bíle prošitým řemínkem. Parametry jako vodotěsnost, strojek a sklíčko jsou pak shodné s výše popsaným modelem.

Wenger Commando WPER je spíše tmavší model s khaki zeleným ciferníkem, minerálním sklem se safírovou úpravou, chronografem a tachometrem. Pásek WPERů je textilní a taktéž zelený a nese na sobě jmenovku své modelové řady. WPER je zkratkou pro Patagonian Expedition Race – jihoamerický závod ve stylu desetiboje pro velmi otrlé jedince, jenž se pravidelně koná v dosti extrémních podmínkách divoké Patagonie – přičemž firma Wenger tyto souboje samozřejmě sponzoruje.

 

 

Hodinky WengerCommando cenově začínají na 4 – 5 000 Kč. Na pořízení těch nejluxusnějších kousků si nicméně připravte sumu (přinejmenším) dvojnásobnou. Jedná se ostatně o velmi trvanlivou investici (a rozhodně dostupnější, než u mnohých konkurenčních značek).

 

 

Be Sociable, Share!
Označeno v PR články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*