Soutěž o knihy Hunter Killer

Připravili jsme pro vás soutěž o 7 knih Hunter Killer.  Čas pro odpověď na soutěžní otázky máte až do příští neděle.

Napínavý thriller Hunter Killer napsal Patrick Robinson. Děj je zasazen do Saudské arábie, kde saúdskoarabský korunní princ a příští dědic trůnu, šokovaný výstředním životním stylem královské rodiny, požádá Francii, aby mu pomohla (za podmínek pro ně výhodných) vládce z rodu Saúdů svrhnout. S využitím francouzských útočných ponorek kategorie „Hunter Killer“ chce princ dosáhnout těžkého poškození obrovských konstrukcí ropného průmyslu.

Knihu vydalo nakladatelství Mladá Fronta v roce 2009, má 368 stran, pevnou vazbu a doporučená maloobchodní cena je 399,- Kč.

Každý soutěžící je identifikován svým e-mailem a může odpovídat jen jednou. Pokud bude ve výsledcích více odpovědí k jednomu e-mailu považuje se za platný první pokus.

Soutěž již byla ukončena – nyní probíhá zpracování výsledků a vyhlášení výsledku se objeví na stránkách Magazínu Střelectví.cz v dohledné době.

Organizátorem a vyhlašovatelem soutěže je společnost MITON CZ, zastoupená portálem Střelectví.cz. Vyloučeni ze soutěže jsou všichni zaměstnanci společnosti MITON CZ.

Be Sociable, Share!
Označeno v PR články Označeno s: ,
0 comments on “Soutěž o knihy Hunter Killer
2 Pings/Trackbacks pro "Soutěž o knihy Hunter Killer"
  1. […] V první soutěži na Střelectví.cz, která jistě nebyla poslední, jste mohli vyhrát napínavý thriller Hunter Killer, který napsal Patrick Robinson. Soutěžilo se celkem o 7 knih. […]

  2. […] Soutěžte na Střelectví.cz Podělte se o tuto stránku: Kliknutím na ikony můžete doporučit článek dalším lidem. […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*