Kvalita je v detailech

phpThumb.phpPokud patříte mezi náročné zákazníky, kteří si potrpí na kvalitní zpracování a ty nejlepší materiály zapomeňte na předsudky ohledně výrobců z východu. Společnost Vokil Tactical Systems v buharské Varně vyrabí holstery jak pro civilní skryté nošení, tak pro sportovní střelbu, a to jak klasiku tak třeba IPSC soutěže ve vysokém standardu zpracování. Pro výrobu pouzder je jako materiál použitý Kydex v kombinaci s kvalitní ocelí a moderními, tvrzenými plasty. Pouzdra jsou designována pro pistole Glock, Sig Sauer, CZ-75, Grand Power, 1911 a mnoho dalších.

Kromě pozder na zbraně je v sortimentů také několik doplňků, jako jsou například pouzdra na zásobníky, která jsou variabilní a hodí se zejména pro sportovní nebo taktické účely.

Dalším sortimentem jsou úsťové brzdy pro vz. 58, AK47 / 74 nebo AR15. Více se dozvíte v následujícím videu:

Veškeré zboží je možné doručit až k vám za 6 Euro a zaplatit můžete buď pomocí PayPalu nebo kreditní karty. Doba doručení je mezi sedmi až čtrnácti dny, ale většinou se dočkáte už v prvním týdnu. Podrobný sortiment naleznete na stránkách výrobce Vokil Tactical Systems.

Be Sociable, Share!
Označeno v PR články, Recenze příslušenství, video

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*