IDET 2009 – již zítra

Od 5. do 7.5.2009 bude na brněnském výstavišti probíhat 10. mezinárodní veletrh obranné a bezpečnostní techniky – IDET 2009.

Základní informace o veletrhu

Jednou z největších světových přehlídek obranných technologií ve střední a východní Evropě je veletrh IDET. Vystavovatelé z přibližně 30 zemí představují své produkty zahraničním armádním delegacím a odborníkům z celého světa. Brněnský IDET si za dvanáct let existence vydobyl pevné místo ve společnosti nejlepších světových výstav obranných technologií. Stávající politická situace a geografická poloha veletrhu jsou předpokladem rozvoje i pro příští léta.

V České republice se stal významnou společenskou událostí, na které se každé dva roky schází tisíce návštěvníků, stovky odborníků, desítky armádních delegací a válečných veteránů. V roce 2005 byl IDET největším veletrhem v oboru v Evropě a od roku 1997 je IDET evropskou jedničkou pro liché roky.

Součástí každého ročníku veletrhu je bohatý doprovodný program, kde odborníci na obranné technologie diskutují o aktuálních tématech. Jeho hlavní částí je tradičně mezinárodní konference CATE.

Výstavní akce takového rozsahu jako je IDET, je nejen místem, kde se při příznivé konstelaci řady faktorů uzavírají kontrakty, ale zejména místem, kde se navazují nové obchodní kontakty.

Vstup na veletrh

Vstup na akci IDET 2009 je povolen pouze osobám starším 16 let po předchozí registraci přímo na místě. Jednotná stálá vstupenka stojí 800,- Kč včetně DPH.

  • 5. 5. 2009 – od 11.00 do 18.00 hod.
  • 6. 5. 2009 – od 9.00 do 18.00 hod.
  • 7. 5. 2009 – od 9.00 do 18.00 hod.

Organizační tým veletrhu IDET žádá všechny návštěvníky, aby s sebou na veletrh nebrali legálně držené zbraně. Zjednoduší si tím vstup na veletrh.

Zdroj: BVV

Be Sociable, Share!
Označeno v Události Označeno s: , ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*