Vítejte na magazínu Střelectví.cz aneb co se chystá

Střelectví.cz je známé jako obsáhlé fórum věnované zbraním, střílení a všem oblastem souvisejícím. Nyní přichází na Střelectví další nový prvek – magazín. Možná se ptáte proč. Naším cílem je poskytnout lidem, kteří se o střílení zajímají, pokud možno co nejširší možnosti aby se o něm něco dočetli, aby si o něm mohli popovídat, zeptat se na to, co je zajímá a najít informace, které hledají. A právě magazín je prvním vykročením tímto směrem.

Magazín Střelectví.cz bude tedy přinášet přehledně to, co by se ve fóru ztratilo nebo tam třeba vlastně ani nepatří. Chceme, aby náš magazín něco přinesl každému, kdo se o zbraně a střelbu zajímá, což je úkol jistě nelehký. Vyhovět požadavkům zasloužilého střelce a zároveň přinášet informace, které zajímají nováčky, může občas být trochu náročné a jsme si toho vědomi. Na druhou stranu právě tím, že tyto směry správně namixujeme a spojíme s již zaběhnutým fórem může přinést kvalitativní výhodu, kterou jinde budeme hledat jen těžko.

Můžete se tedy těšit na recenze zbraní od lidí, kteří je již nějakou dobu mají, vystříleli z nich několik set nábojů, mají k nim vztah a vědí tedy o čem píší. Plánujeme na druhou stranu také sérii článků vyloženě pro nováčky, které jim poradí jak začít střílet. A hlavně – magazín je tu samozřejmě pro vás, takže budeme rádi za každý podnět, spolupráci a samozřejmě i konstruktivní kritiku.

Na příjemné setkávání nejen u článků magazínu se s vámi těší celý tým redakce Střelectví.cz

Be Sociable, Share!
Označeno v Editorial Označeno s:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*